Międzynarodowy transport zmarłych

Transport międzynarodowy

Zakład pogrzebowy Karawan przykłada wielką wagę do jakości świadczenia wszystkich usług pogrzebowych. Jednym z wymiarów działania firmy jest sprowadzenie zwłok z zagranicy do Krakowa i innych miejscowości na terenie Małopolski.

Personel zakładu doskonale rozumie, że śmierć bliskiej osoby to trudny moment, który staje się jeszcze trudniejszy, gdy zdarza się to poza granicami kraju. Z myślą o kompleksowej pomocy w takich sytuacjach, firma ta oferuje usługę przewozu zmarłych na terenie całej Europy. Doświadczeni pracownicy zakładu pogrzebowego Karawan są gwarancją nie tylko rzetelnej realizacji tej usługi, ale także empatii i zrozumienia dla potrzeb rodzin, które muszą mierzyć się z trudnościami związanymi ze śmiercią bliskiej im osoby poza rodzinnym krajem.

Międzynarodowy transport zmarłych to zadanie wymagające precyzji oraz wielkiej skrupulatności w ustaleniach, a także zaawansowanej logistyki. Karawan, dzięki swojemu doświadczeniu oraz współdziałaniu z partnerami zagranicznymi, zobowiązuje się każdorazowo do kompleksowego zorganizowania transportu zmarłego w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, normami sanitarnymi oraz z poszanowaniem tradycji kulturowych i religijnych. Firma podejmuje się przewozu zmarłych na terenie całej Europy. Kraje, które najczęściej są obsługiwane z racji położenia to Niemcy oraz Austria.

Międzynarodowy transport zmarłych
Przewóz zmarłych

Przewóz zwłok z zagranicy

Zakres usług zapewnianych przez firmę Karawan w Krakowie w ramach transportu zmarłych z zagranicy obejmuje wszystkie etapy: od momentu zgłoszenia zgonu do przewozu ciała lub urny z prochami zmarłego do miejsca, w którym odbędą się uroczystości pogrzebowe. Firma Karawan zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z transportem ciała zarówno z zagranicy do Polski, jak i z Polski za granicę, począwszy od uzyskania wszelkich niezbędnych dokumentów, aż po organizację transportu drogą lądową lub kolejową, a jeśli zachodzi taka potrzeba, to również lotniczą.

Pracownicy firmy Karawan zdają sobie sprawę z konieczności przewidywania i eliminowania potencjalnych problemów związanych z organizacją międzynarodowego transportu zmarłych. Dzięki temu, niezależnie do skomplikowania operacji, udaje się uniknąć dodatkowego obciążenia emocjonalnego dla rodzin, dając im jednocześnie pewność, że ostatnia droga ich bliskiego odbywa się z należytym szacunkiem, nawet jeśli przebiega przez terytorium obcego kraju.

Więcej informacji na temat usługi międzynarodowego przewozu zmarłych uzyskają Państwo po kontakcie pod całodobowymi numerami telefonów naszej firmy 12 411 11 11, 12 658 21 11 lub 12 686 61 45.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji
24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
również w niedziele i święta, służąc wiedzą i pomocą.