Ekshumacja

Ekshumacja zwłok

Zakład Pogrzebowy Karawan w Krakowie jest ceniony w całej Małopolsce ze względu na profesjonalizm w świadczeniu usług pogrzebowych i cmentarnych. Jako firma o szerokim spektrum działania, a zarazem ekspert w branży pogrzebowej, firma Karawan zapewnia także wykonywanie ekshumacji. Procedura ta, wyjątkowo skomplikowana, wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także taktu i pełnej empatii wobec rodzin, które o przeprowadzenie tej procedury wnioskują.

Dom Pogrzebowy Karawan podejmuje się profesjonalnego przeprowadzenia ekshumacji na wszystkich cmentarzach w Krakowie i okolicach, czyniąc to zawsze z najwyższym szacunkiem dla ciała lub szczątków zmarłego. Firma posiada nowoczesny sprzęt i zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Spełnienie tych warunków stanowi gwarancję, że zarówno przygotowanie, jak i przeprowadzenie ekshumacji odbędzie się zgodnie z najwyższymi standardami.

Ekshumacja w Krakowie
ekshumacje Kraków

Cena kremacji Kraków

Usługi ekshumacyjne świadczone przez Karawan obejmują pełen zakres działań, począwszy od załatwienia wszelkich formalności administracyjnych związanych z ekshumacją, aż po wydobycie z grobu szczątków zmarłego oraz ich powtórny pochówek. W przypadku ekshumacji na cmentarzach zabytkowych, których w Krakowie jest zdecydowana większość, firma Karawan podejmuje się uzyskania zgody konserwatora zabytków oraz pozyskania dokumentów z innych instytucji, odpowiedzialnych za działania podejmowane w przestrzeniach mających duże znaczenie kulturowe. Każdy z etapów procesu ekshumacji odbywa się zgodnie z przepisami sanitarnymi, z poszanowaniem prawa oraz zasad etyki.

Zakład pogrzebowy Karawan oferuje kompleksową pomoc w ustalaniu terminu i miejscowości ekshumacji, a także w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji sanitarno-epidemiologicznej. Pracownicy zakładu pozostają w stałym kontakcie z klientem, udzielając zawsze wszelkich niezbędnych informacji i służąc fachową pomocą na każdym etapie swoich działań. Zlecając wykonanie ekshumacji firmie Karawan w Krakowie, klienci zawsze mają pewność, że powierzają to zadanie firmie rzetelnej i doświadczonej.

Firma zapewnia też godną inhumację – ponowny pochówek w miejscu wskazanym przez rodzinę.

Więcej informacji na temat ekshumacji i jej przeprowadzenia można uzyskać w jednym z biur Zakładu Pogrzebowego Karawan lub pod jednym z całodobowych krakowskich telefonów firmy Karawan: 12 411 11 11, 12 658 21 11 lub 12 686 61 45.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji
24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
również w niedziele i święta, służąc wiedzą i pomocą.