Zakład pogrzebowy Kraków Rakowice

Usługi Pogrzebowe Kraków Rakowice

Firma Karawan to zakłady pogrzebowe z Krakowa, posiadające wieloletnie doświadczenie, zbudowane na solidnym fundamencie wiedzy oraz tradycji funeralnych. Z usług tego domu pogrzebowego korzystają osoby zamieszkujące różne dzielnice Krakowa, w tym Rakowice. Pomoc i wsparcie mogą oni uzyskać w punktach obsługi klienta firmy Karawan, z których dwa najbliższe znajdują się w sąsiedniej Dzielnicy I Stare Miasto, obok Cmentarza Rakowickiego.

Osoby odwiedzające jedno z biur zakładu pogrzebowego Karawan w Krakowie – przy ul. Rakowickiej 26A lub 33A – zawsze spotkają się tam z wielką kulturą osobistą oraz empatią. Dyżurni pracownicy są dostępni także telefonicznie przez całą dobę, aby pomóc w dopełnieniu wszelkich urzędowych procedur, ułatwiając rodzinie skoncentrowanie się na przeżywaniu żałoby.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Karawan obejmuje różnorodne ceremonie żałobne, dostosowane do potrzeb rodzin i wyznania zmarłego. Firma z Krakowa zawsze stara się indywidualnie podchodzić do klientów, tworząc ceremonię, która oddaje szacunek zmarłemu oraz pozwala godnie go pożegnać. Karawan specjalizuje się w kompleksowej obsłudze formalności, związanych z pochówkiem.

Zakład Pogrzebowy Kraków Rakowice

Dom Pogrzebowy Kraków Rakowice

Do dyspozycji klientów domu pogrzebowego Karawan oddane zostały numery telefonów, pod którymi przyjmowane są prośby o wykonanie eksportacji zmarłych oraz o wykonanie innych usług. Numery te to: 12 411 11 11, a także 12 658 21 11 oraz 12 686 61 45. Gotowość do szybkiego przyjęcia zlecenia i dojazdu nawet w najdalsze zakątki Krakowa – w tym do Rakowic – to priorytet, aby rodzina mogła skorzystać z pomocy w tych trudnych momentach.

Niezwykle bogata oferta usług pogrzebowych obejmuje organizację pogrzebów tradycyjnych z trumną oraz kremacji, które mogą zostać przeprowadzone w krematorium domu pogrzebowego Karawan w Krakowie. Pomocny i kompetentny personel służy także pomocą w przygotowaniu oprawy uroczystości pogrzebowych, jak również w doborze odpowiednich akcesoriów. Działalność firmy Karawan w Krakowie obejmuje zatem wszystkie wymiary przygotowania oraz realizacji ceremonii pogrzebowych, głównie na cmentarzach najbliższych dzielnicy Rakowice to znaczy na Cmentarzu Rakowickim, Cmentarzu Bronowice oraz Cmentarzu Mydlniki.

Dom Pogrzebowy Karawan oferuje mieszkańcom Krakowa-Rakowic następujące usługi pogrzebowe:

 • całodobowy przewóz zmarłych z miejsca zgonu do chłodni
 • własna chłodnia
 • sale pożegnań
 • kremacja
 • dopełnianie formalności urzędowych
 • przewóz zmarłych w Polsce oraz na świecie
 • środek transportu dla uczestników pogrzebu
 • szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych
 • w czasie uroczystości świeckich – udział Mistrza Ceremonii Pogrzebowych
 • mowa pogrzebowa – także w języku angielskim
 • muzyka na pogrzebie
 • fotografowanie na pogrzebie

Personel Zakładu Usług Pogrzebowych Karawan w Krakowie czyni wszystko, żeby usługi pogrzebowe zawsze odpowiadały oczekiwaniom Klientów. Osoby zamieszkujące w Rakowicach, którym zależy, aby pogrzeb bliskiej osoby był godny i elegancki, zapraszamy do naszych biur zakładów pogrzebowych:

Zakład Pogrzebowy KARAWAN
ul. Rakowicka 26A (Cmentarz Rakowicki)
Biuro otwarte:
8:00 – 18:00
Telefon: 12 222 00 30 oraz 12 658 21 11

oraz

Zakład Pogrzebowy KARAWAN
ul. Rakowicka 33A (Cmentarz Rakowicki)
Biuro otwarte:
8:00 – 16:00
Telefon: 12 412 89 83 oraz 12 411 11 11

W rejonie Rakowic znajdują się następujące cmentarze:

– Cmentarz Rakowice – ul. Rakowicka 26, 31-510 Kraków
– Cmentarz Rakowice (cmentarz wojskowy-komunalny) – ul. bp. Jana Prandoty 1, 31-435 Kraków
– Cmentarz Bronowice (Pasternik) – DW735 56, 31-354 Kraków
– Cmentarz Mydlniki – ul. Balicka, 30-149 Kraków

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji
24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
również w niedziele i święta, służąc wiedzą i pomocą.