Zakład Pogrzebowy Kraków Podgórze

Usługi Pogrzebowe Kraków Podgórze

Mieszkańcy Krakowa, w tym dzielnicy Podgórze, znają dobrze Zakład Pogrzebowy Karawan. Ten dom pogrzebowy, istniejący od 1981 roku, zyskał sobie zaufanie oraz uznanie wielu osób. Ta renomowana i rodzinna firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, w oparciu o swoje bogate doświadczenie. Każde jej działanie charakteryzuje dbałość o najmniejszy detal w przygotowywanych uroczystościach pogrzebowych.

Główne biuro domu pogrzebowego Karawan znajduje się w Krakowie przy ul. Bieżanowskiej 24 – w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, sąsiadując tym samym z Podgórzem. Dzięki temu mieszkańcy Podgórza mogą w krótkim czasie dotrzeć do siedziby tej firmy, gdzie zawsze spotkają się z profesjonalnym podejściem do każdej rodziny w trudnych chwilach żałoby.

Personel, złożony z doświadczonych specjalistów, odznaczających się wielką empatią i kulturą osobistą, doskonale zdaje sobie sprawę z delikatności sytuacji i wrażliwości klientów. Dlatego każde świadczone przez Karawan usługi pogrzebowe są realizowane z najwyższym profesjonalizmem i zrozumieniem dla potrzeb rodzin osób zmarłych. Bogaty asortyment akcesoriów pogrzebowych, w tym trumien i urn, sprawia dodatkowo, że zakład ten jest w stanie odpowiedzieć w sposób perfekcyjny na oczekiwania swoich Klientów.

Zakład pogrzebowy Kraków Pogórze

Dom Pogrzebowy Kraków Podgórze

Zakład pogrzebowy Karawan oferuje kompleksową organizację ceremonii pogrzebowych każdego wyznania, jak i uroczystości pogrzebowe świeckie na wszystkich cmentarzach miasta Krakowa, w tym także na Cmentarzu Podgórskim przy ul. Wapiennej 13, a sporadycznie także na Starym Cmentarzu Podgórskim, na którym swoje miejsce pochówku znajdują przede wszystkim osoby zasłużone dla miasta Krakowa. Pogrzeby mieszkańców Podgórza odbywają się także na takich cmentarzach, jak Cmentarz Prokocim, Cmentarz Wola Duchacka, Cmentarz Pychowice, Cmentarz Maki Czerwone oraz Cmentarz Kobierzyn-Lubostroń. Są to pogrzeby tradycyjne oraz urnowe, ale też coraz częściej, dochowania do istniejących już grobów.

Wiele rodzin z Krakowa Podgórza doświadczyło, jak cenna jest pomoc zakładu pogrzebowego Karawan w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych. Dyspozycyjność pracowników, którzy dyżurują pod numerami telefonów 12 411 11 11 oraz 12 658 21 11 pozwala na zlecenie wykonania usługi transportu zmarłego niezależnie od pory dnia i nocy. Ciało zmarłego przewożone jest do chłodni firmy Karawan, gdzie oczekuje na dzień pochówku. Zakład pogrzebowy Karawan zapewnia również przygotowanie zmarłego do pochówku, a jeśli zostaje wybrana forma kremacji – istnieje możliwość przeprowadzenia jej w krematorium firmy Karawan w Krakowie.

Zakład Pogrzebowy Karawan w ciągu wielu lat swojego istnienia w świadomości mieszkańców Podgórza stał się nie tylko gwarantem usług najwyższej jakości, ale także wsparciem w trudnych chwilach. Profesjonalizm, empatia i szacunek dla zmarłych są fundamentem, na którym Karawan Podgórze zbudował – i buduje nadal – swoją reputację.

Oferta Domu Pogrzebowego Karawan dla mieszkańców Podgórza obejmuje następujące usługi pogrzebowe:

  • całodobowy przewóz zmarłych z miejsca zgonu do chłodni
  • transport Zmarłych w Polsce oraz na świecie
  • własna chłodnia oraz sale pożegnań
  • kremacja we własnym krematorium
  • formalności urzędowe na życzenie Klienta
  • przewóz uczestników pogrzebu
  • akcesoria pogrzebowe – duży wybór
  • mowa pogrzebowa – także w języku angielskim
  • Mistrz Ceremonii Pogrzebowych
  • oprawa fotograficzna i muzyczna uroczystości żałobnych

Eksperci Zakładów Pogrzebowych Karawan w Krakowie każdorazowo starają się dopasować usługi pogrzebowe do oczekiwań i możliwości Rodzin. Osoby pragnące zorganizować godny i elegancki pogrzeb na Podgórzu zapraszamy do biura firmy w bezpośredniej bliskości dzielnicy Podgórze. Jego adres to:

Zakład Pogrzebowy KARAWAN
ul. Bieżanowska 24
Biuro otwarte
8:00 – 20:00
Tel. 12 411 11 11
12 658 21 11
12 686 61 45

Na Podgórzu znajdują się następujące cmentarze:

– Cmentarz Podgórski Stary – ul. Powstańców Śląskich 1, 30-544 Kraków
– Cmentarz Podgórski Nowy – ul. Wapienna 13, 30-544 Kraków

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji
24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
również w niedziele i święta, służąc wiedzą i pomocą.