Zakład pogrzebowy Kraków Nowa Huta

Usługi Pogrzebowe Nowa Huta

Zakłady Pogrzebowe Karawan z Krakowa stanowią przykład wyjątkowej troski, profesjonalizmu i współczucia w trudnych chwilach straty kogoś bliskiego. Ten renomowany dom pogrzebowy zawsze stara się być blisko osób pogrążonych w żałobie, niezależnie od miejsca ich zamieszkania. Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z usług pogrzebowych firmy Karawan – jej punkty obsługi klienta można znaleźć w całym Krakowie, w tym także w Nowej Hucie. Jeden z takich punktów zlokalizowany jest przy ul. Sieroszewskiego 5B na Osiedlu na Skarpie, drugi zaś nieopodal Cmentarza Grębałów.

Dom pogrzebowy Karawan znany jest nie tylko jako rzetelna firma z branży pogrzebowej, ale przede wszystkim jako kompetentny przewodnik po – nieraz bardzo skomplikowanych – procedurach związanych z organizacją ceremonii pogrzebowych.

Usługi pogrzebowe, oferowane przez zakład pogrzebowy Karawan, są owocem lat doświadczenia, doskonałej wiedzy branżowej oraz wrażliwości na potrzeby każdej rodziny. Całodobowa dyspozycyjność pracowników sprawia, że zakład ten stanowi niezawodne wsparcie dla mieszkańców Nowej Huty w najbardziej trudnych momentach ich życia.

Zakład pogrzebowy Kraków Nowa Huta

Dom Pogrzebowy Nowa Huta

Karawan podejmuje się kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych, które zawsze są dostosowane do indywidualnych potrzeb rodziny zmarłego. Realizowane są one na wszystkich cmentarzach Krakowa, w tym także w Nowej Hucie, głównie na Cmentarzu komunalnym Grębałów oraz na Cmentarzu Mogilskim, administrowanym przez nowohucką parafię p.w. Świętego Bartłomieja.

Zakład pogrzebowy Karawan oferuje szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych, co pozwala na jeszcze większe spersonalizowanie ceremonii pogrzebowej. Pomoc pracowników domu pogrzebowego w załatwianiu wszelkich formalności urzędowych sprawia, że bliscy zmarłego mogą skoncentrować się na żałobie, nie martwiąc się dodatkowo kwestiami administracyjnymi.

Dla rodzin wybierających kremację zapewniona jest kompleksowa opieka na każdym etapie tego procesu, a sama procedura kremacji może zostać wykonana w krematorium należącym do domu pogrzebowego Karawan w Krakowie. Firma ta zawsze kieruje się najwyższymi standardami branżowymi, oferując nie tylko usługi pogrzebowe, ale także życzliwe, pełne empatii wsparcie w trudnych chwilach pożegnania najbliższych.

Usługi pogrzebowe Karawan – Kraków Nowa Huta – to m.in:

 • transport zmarłych z miejsca zgonu do chłodni – całodobowo
 • własna chłodnia
 • kameralne sale pożegnań
 • kremacja we własnym krematorium
 • formalności urzędowe
 • przewóz zmarłych w Polsce oraz na świecie
 • zapewniony transport dla gości żałobnych
 • szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych
 • Mistrz Ceremonii Pogrzebowych – przygotowanie i obsługa pogrzebów świeckich
 • mowy pogrzebowa – także w języku angielskim
 • oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowych
 • fotograf pogrzebowy

W biurach Zakładów Pogrzebowych Karawan gwarantujemy empatyczna obsługę i dopasowaną do oczekiwań ofertę i cenę usług. Rodziny pragnące zorganizować godny i elegancki pogrzeb na terenie krakowskiej Nowej Huty zapraszamy do biur firmy:

Zakład Pogrzebowy KARAWAN
ul. Sieroszewskiego 5B
Biuro czynne:
8:00 – 15:30
Telefon: 12 686 61 20
Całodobowy: 12 686 61 45

oraz

Zakład Pogrzebowy KARAWAN
Cmentarz Grębałów
Biuro czynne:
8:00 – 15:30
Telefon: 12 645 14 35

W Krakowie Nowej Hucie znajdują się następujące cmentarze:

– Cmentarz Grębałów – ul. Darwina 1, 31-764 Kraków
– Cmentarz Mogilski – Os. Wandy, 31-905 Kraków

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji
24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
również w niedziele i święta, służąc wiedzą i pomocą.